Valux Plus набір, 3M ESPE ( Валюкс плюс) - StomaSvit в Львове

Valux Plus набір, 3M ESPE ( Валюкс плюс)

В наличии
4360 UAH 4 360 грн.
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
Купить в рассрочку
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Львов
График работы
Достижения продавца
6 лет
на портале
Быстрое
обслуживание
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз, Доставка курьером
Характеристики
Основные атрибуты
Страна производитель США
Описание

Valux Plus, 3M ESPE набір 9 шприців по 4г (2xA2; 2xA3; A1; A3.5; B3; C2; UD), Adper Single Bond 6мл, 3мл травильний гель, аксс.

Valux Plus - світлозатверджуваний рентгеноконтрастний реставраційний пломбувальний матеріал. Valux Plus застосовується як для передніх, так і для жувальних зубів, для всіх класів карієсу. Головна первага матеріалу висока зносостійкість, порівнянна з аналогічним параметром амальгами і зубної емалі. Матеріал представлений у восьми основних відтінках. Матеріал зручний в роботі: легко встановлюється, не випадає і зберігає форму до кінця лікування, не липне до інструменту.

Особливістю Valux Plus є те, що наповнювач і виготовлений синтетичним шляхом з сплаву цирконію та кремнію (на відміну від звичайної технології дроблення барієвого скла). Освічені в такий спосіб частки сплаву цирконію та кремнію мають правильну округлу форму. Це дасть можливість більш гомогенного заповнення матриці однорідними за складом частинками наповнювача зі значним вмістом субмікронних частинок, при цьому досягається дуже висока ступінь наповненості композиту. Сплав цирконію та кремнію відрізняється високою міцністю і здатний витримувати потужні механічні навантаження. Завдяки правильній кулястої форми частинок, тиск, що виникає при жуванні, розподіляється рівномірно, не утворюються різні «плечі» і «важелі» навантаження, властиві часткам неправильної форми. Такий склад Valux Plus обумовлює його високу міцність, підвищену стійкість до стирання і легку полірованість. Пломба з Valux Plus відображає і заломлює світло так само, як і емаль зуба, володіючи «ефектом хамелеона», що значно спрощує підбір кольору.


Переваги
• Висока міцність і зносостійкість. Частинки правильної кулястої форми рівномірно і пошарово заповнюють практично весь обсяг матеріалу (до 71%), при цьому на смоляну матрицю припадає лише близько 29% об'єму. Розподіл за вагою: до 84,5% припадає на наповнювач і до 15,5% на смолу. Загальновизнаний факт, що знос матеріалу починається зі смоли як з найменш зносостійкого матеріалу, і потім, втративши опору в смоляний матриці, губляться частинки наповнювача.
Таким чином, чим менше смоли між частинками і чим більше самих частинок, тим більше зносостійким є матеріал. В Valux Plus загальна кількість частинок наповнювача перевершує таке інших композитів в 200-300 разів.

• Висока естетичність. Визначається його светопроводимость, поліруемость і кількістю відтінків. Valux Plus володіє ефектом «хамелеона», тобто, при правильному підборі основного кольору матеріал здатний підлаштовуватися під підлягає відтінок зуба, роблячи перехід матеріал-зуб практично невиразні. Така властивість визначається особливостями светопроведенія всередині матеріалу між кулястими частками.
• Не липне до інструментів
• Якісна полірування. Визначається великим процентним вмістом мікрофільних часток ( > 0,1 мкм).
• Хороша колірна гамма. Налічує 11 відтінків: 8 за шкалою Vita і 3 за власною шкалою (універсальний дентинові опак, різцевий край, пришийковий сірий).

Призначення
• Відновлення фронтальних і жувальних зубів
• Сендвіч-техніка
• Надбудова кукси

Нанесення:
-Вносите матеріал пошарово. Не створюйте шари товщі 2,5 мм (2,0 мм для відтінку UD)
-Полімеризують кожен шар протягом 40 сек

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
Отзывы о компании StomaSvit
91% положительных из 97 отзывов
Актуальность цены 100%
Актуальность наличия 100%
Актуальность описания 100%
Выполнение заказа в срок 100%
 • 5
  Отлично
  Сделка подтверждена Prom.ua
  Хороша компанія і її працівник
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
 • 5
  Отлично
  Сделка подтверждена Prom.ua
  все быстро оперативно отослали ,цена актуальна !
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
  Комментарий компании:
  Дякую за теплий відгук і співпрацю!
StomaSvit
Львов
График работы
Valux Plus набір, 3M ESPE ( Валюкс плюс)
В наличии
4 360 грн.
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом