Тепловий насос. Ефективне опалення для агробізнесу. - Теплові насоси Water Furnace, США в Львове

Тепловий насос. Ефективне опалення для агробізнесу.

В наличии
4950 USD от 4 950 $
при заказе от 2 шт.
Оптовые цены
от 5 000 $ розничная цена
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Рейтинг продавца
Нет отзывов. Добавить
Достижения продавца
4 года
на портале
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз
Характеристики
Основные атрибуты
Страна производитель США
Дополнительные характеристики
Сертифицированный товар Да
Официальный представитель Да
Американское качество Да
Скидка - на этом сайте Да
Выбор оказываемых услуг Монтаж
Оборудование для альтернативной енергетики Тепловые насосы
Показать все
Описание

Тепловий насос

 

WaterFurnace

 

Ефективне опалення для агробізнесу.

 

В інтернеті –

 

дешевше!

 

Тепловий насос WaterFurnace, США

Знижка – 10 % на тепловий насос та повний комплекс монтажних робіт! – При зверненні через цей сайт!

 

Отримайте

професійну консультацію

плюс 10 % знижки!

 

Компанія «Стала енергія» -  єдиний  офіційний представник в Україні американських теплових насосів WaterFurnace.

Теплові насоси WaterFurnace є лідерами американського ринку. Завод знаходиться в США, і всі теплові насоси, які компанія "Стала енергія" імпортує в Україну, - американського виробництва.

 

Дізнайтеся більше

 про переваги теплового насоса

 для Вашого будинку або Вашого бізнесу!

 

 

Отримайте професійну консультацію + 10 % знижки!

068 207 39 49

 

Компанія «Стала енергія» є офіційним  і єдиним офіційним представником в Україні американських теплових насосів WaterFurnace.

Теплові насоси WaterFurnace є лідерами американського ринку. Завод знаходиться в США, і всі теплові насоси, які компанія "Стала енергія"  імпортує в Україну,  - американського виробництва.

 

Дізнайтеся більше про переваги теплового насоса для Вашого будинку або Вашого бізнесу!

068 207 39 49

 

Концепція теплового насоса із замкнутим контуром

Основним принципом теплового насоса з водним джерелом є передача тепла в воду із простору під час охолодження , або передача тепла від води в простір під час опалення. Досягаються надзвичайно високі рівні енергоефективності, оскільки електрика використовується тільки для переміщення тепла, а не для його виробництва. При використанні типової серії WaterFurnace Envision, одна одиниця електроенергії продукуватиме від чотирьох до п’яти одиниць тепла.

 

Замовте дзвінок на зручний для Вас час!

068 207 39 49

 

Перевага замкнутого контуру

Правильно застосований тепловий насос з водним джерелом пропонує багато переваг в порівнянні з іншими системами. Насамперед -  витрати є низькими, оскільки до контуру можна додавати блоки за принципом «за потребою» .

 

У нас – справжня американська якість!

Переконайтеся!

068 207 39 49

 

Концепція  Envision

Є цілий ряд перевірених варіантів системи серії Envision, які  найкращі для різних ситуацій застосування. Найчастіше  з них обирають такі:

 

Вертикальні – Замкнутий контур/Грунтові

 

Замкнутий контур / грунтові системи використовують стабільні температури землі для підтримки нормальних температур водного джерела (через вертикальні  або горизонтальні теплообмінники замкнутого контуру) для систем теплових насосів Envision серії широкого діапазону. Розміри -  від одного блоку до багатьох сотень блоків. Коли фактичні вимоги щодо охолодження викликають підвищення температури води в замкнутому контурі, тепло розсіюється в прохолодній землі через заховані «теплообмінники» з високоміцних пластикових труб. І навпаки, якщо фактичні вимоги площі щодо опалення призводять до поглинання тепла в контурі, що перевищує кількість тепла, відновленого з заселеної площі будинку, то температура контуру впаде, в результаті чого тепло буде отримуватися із землі. Через розширені температури контуру, для цього застосування необхідні грунтові теплові насоси AHRI / ISO 13256-1.

Грунтові системи є вдалим вибором для житлових і невеликих комерційних будівлях, де бажаними є і опалення, і охолодження, і у більших конструкціях з багатьма загородженнями, де регенерація тепла з центральної зони не відповідатиме загальному опалювальному навантаженню. Можуть використовуватися як вертикально, так і горизонтально встановлені замкнуті контури. Земельна площа, необхідна для «теплообмінників», складає 2.7-6.8 м2/кВт на вертикальній (пробуреній) установці, і 20.4-40.8 м2/кВт – для горизонтальної (траншейної) установки. Теплообмінники замкнутого контуру можуть бути розташовані під парковками або навіть під самою будівлею.

 

Наш сервіс перевищить Ваші очікування!

Переконайтеся!

068 207 39 49

 

Поверхневі води – замкнутий контур/Грунтові

 

• Замкнутий контур / грунтові системи поверхневих вод

також використовують стабільні температури поверхневих вод для підтримання належних температур джерела води для систем теплових насосів широкого діапазону серії Envision. Ці системи мають всі переваги горизонтальних та вертикальних систем замкнутого контуру. Через розширені температури контуру, для цього застосування необхідні грунтово-водні або грунтові теплові насоси BS EN 14511-2.

 

В конструкціях, де необхідним є переважно охолодження, грунтові системи поверхневих вод можуть бути вдалим вибором, особливо там, де місцеві будівельні норми вимагають наявності ставків для затримки вологи для короткотермінового зберігання поверхневого стоку. Розміри поверхневих вод повинні бути мінімум 13,6 м2/кВт площі поверхні при мінімальній глибині 2,4 м.

 

Замовте дзвінок на зручний для Вас час!

068 207 39 49

 

 Пластинчатий теплообмінник - Замкнутий контур / Грунтові води

 

* Замкнутий контур/Системи пластинчатого теплообмінника грунтових вод

використовують озеро,  колодязь  або інші джерела води для підтримки температур води замкнутого контуру в багатоблокових системах Envision. Теплообмінник з пластинчатою рамою ізолює блоки від будь-яких забруднюючих впливів джерел води, і дозволяє періодичне очищення теплообмінника в період найменшого навантаження системи.

Експлуатація та переваги аналогічні до грунтових систем. Через розширені температури контуру, для цього застосування необхідні грунтові контурні теплові насоси BS EN 14511-2. Системи пластинчатих теплообмінників замкнутого контуру застосовуються в комерційних,  промислових конструкціях, де бажаними є переваги системи водного теплового насосу, незалежно від того, чи при завантаженні домінує опалення чи охолодження.

 

У нас – справжня американська якість!

Переконайтеся!

068 207 39 49

 

Градирня/Котел  – замкнутий контур

 

Замкнутий контур /Системи градирня-котел використовують замкнутий контур, що генерує тепло, з кількома водними тепловими насосами в більш традиційний спосіб. Зазвичай котел використовується для підтримки температур замкнутого контуру вище 15.6 °C, а градирня підтримує температури циклу  нижче 32.2 °С. Ці системи застосовуються у середніх та великих будинках незалежно від того, чи при завантаженні домінує опалення чи охолодження. У зв'язку з помірними температурами контуру, для цього застосування необхідними є водні контурні теплові насоси BS EN 14511-2.

 

Наш сервіс перевищить Ваші очікування!

Переконайтеся!

068 207 39 49

 

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
Отзывы о компании Теплові насоси Water Furnace, США
У этой компании еще нет отзывов. Будьте первыми.
Поделитесь своим мнением о качестве обслуживания компании.
Теплові насоси Water Furnace, США
Львов
График работы
Тепловий насос. Ефективне опалення для агробізнесу.
В наличии
от 4 950 $
при заказе от 2 шт.
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом