Тепловий насос. Опалювання ферм - Теплові насоси Water Furnace, США в Львове

Тепловий насос. Опалювання ферм

В наличии
4980 USD от 4 980 $
при заказе от 2 шт.
Оптовые цены
от 5 000 $ розничная цена
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Рейтинг продавца
Нет отзывов. Добавить
Достижения продавца
4 года
на портале
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз
Описание

Тепловий насос. Опалювання ферм

 

Широко застосовуються теплові насоси і для опалювання /обігріву фермерських господарств. Тваринницькі ферми потребують забезпечення відповідного мікроклімату в приміщеннях, особливо в холодний період року. Забезпечити обігрів в приміщеннях ферми - справа не проста.  Адже потрібно  обігрівати досить великі площі. Крім того,  спосіб обігріву не повинен завдати шкоди тваринам, які перебувають на цьому фермерському господарстві.

Економічність теплових насосів дозволяє використати їх і для обігріву масштабних ферм, незалежно від того, які тварини розміщені на фермі. Вид теплового насоса вибирає фахівець після вивчення місцевості і проведення відповідних розрахунків.

 

Теплові насоси для опалювання фермерських господарств гарантують підприємствам незалежність від електроенергії і газопостачання, забезпечуючи автономний спосіб опалювання.

 

Використання теплових насосів окуповується протягом короткого періоду внаслідок економії на оплаті електроенергії або газу.

Тому теплові насоси для опалювання, що використовуються на фермерських господарствах, є вигідним придбанням для тваринницьких підприємств.

 

Використання теплових насосів для фермерських господарств - це безпечний спосіб обігріву. Використання теплових насосів знімає необхідність забезпечення зберігання палива або інших ресурсів для опалювання, що знижує вірогідність виникнення пожежі або вибуху. Також робота теплових насосів не шкодить здоров'ю тварин, оскільки немає виділень продуктів горіння, перепадів температури, відсутня шумова активність.

 Автоматизація системи опалювання дозволить підтримувати необхідний для нормальної життєдіяльності тварин температурний режим.

Теплові насоси для опалювання фермерських господарств дозволяють раціоналізувати фінансові витрати і знизити собівартість продукції. Застосування цієї системи опалювання дає можливість раціонально розподілити тепло в необхідних ділянках, регулюючи інтенсивність подання теплого повітря. При необхідності роботу теплових насосів можна комбінувати з альтернативними системами опалювання.

 

Компанія "Стала енергія" є  єдиним офіційним представником в Україні американських теплових насосів WaterFurnace.

 

Теплові насоси WaterFurnace є лідерами американського ринку. Завод знаходиться в США, і усі теплові насоси, які компанія "Стала енергія" імпортує в Україну, -  американського виробництва.

 

Знижка - 10 % на тепловий насос і повний комплекс монтажних робіт! -

При зверненні через цей сайт!

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
Отзывы о компании Теплові насоси Water Furnace, США
У этой компании еще нет отзывов. Будьте первыми.
Поделитесь своим мнением о качестве обслуживания компании.
Теплові насоси Water Furnace, США
Львов
График работы
Тепловий насос. Опалювання ферм
В наличии
от 4 980 $
при заказе от 2 шт.
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом