Baumit SilikonTop, силіконова фасадна штукатурка - Гуртівня будматеріалів Прем'єрбуд в Львове

Baumit SilikonTop, силіконова фасадна штукатурка

В наличии
1755 UAH 1 755 грн.
Количество:
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Достижения продавца
7 лет
на портале
Способы оплаты
Наличными, Наложенный платеж
Способы доставки
Самовывоз, Доставка курьером
Характеристики
Основные
Производитель

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Baumit
Страна производитель Австрия
Тип по составу Силикатная
Вид декоративной штукатурки Структурная
Тип использования Универсальный
Состояние материала Готовая смесь
Фасовка материала (кг) 25.0
Технические характеристики
Минимальная температура выполнения работ 5.0 (град.)
Максимальная температура выполнения работ 30.0 (град.)
Показать все
Описание

Силіконова штукатурка Baumit SilikonTop.

Високоеластична, довговічна, самоочищуюча, високопаропроникна, водовідштовхувальна, стійка до забруднень і атмосферних впливів, стійка до ультрафіолетового випромінювання, промислової загазованості і впливу мікроорганізмів, тонкошарова декоративна пастоподібна штукатурна суміш на основі водної дисперсії силіконових полімерів.

Для ручного та механізованого нанесення. Зручна в застосуванні, екологічно безпечна.

ЗАСТОСУВАННЯ

Призначена для влаштування декоративно-оздоблювального шару в системах теплоізоляцій Baumit, а також для обробки бетонних, підготовлених нових і старих оштукатурених поверхонь. Для декоративного оздоблення зовні і всередині будівель. Обов'язкове грунтування Baumit Premium Primer, перед нанесенням декоративної штукатурки!

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа має бути сухою, не промерзлою, міцною, здатною витримувати  навантаження, очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНІП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001. Неміцні ділянки поверхні видалити. Відколи, раковини, тріщини відновити за допомогою ремонтних сумішей Baumit. Основи, пошкоджені мікроорганізмами, очистити механічним способом і обробити розчином Baumit Sanier Lösung

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Штукатурну суміш ретельно перемішати за допомогою будівельного міксера до отримання робочої консистенції. При необхідності додати чистої води не більше 160 мл на відро 30 кг. Для забезпечення рівномірності кольору додавати одинакову кількість води!
Неправильна консистенція суміші призведе до дефектів при виконанні робіт (перевитрата штукатурки, плями, «залисини», колірні відтінки).

Послідовність нанесення шарів:
1 ― й ― грунтувальна суміш Baumit Premium Primer;
Технологічна перерва ― не менше 24 годин;
2-й шар ― силіконова декоративна штукатурка BaumitSilikonTop в заданій
структурі та кольорі
.
Не раніше ніж через 24 години після нанесення грунтувальної суміші Baumit Premium Primer за допомогою шпателя з нержавіючої сталі рівномірно нанести готову штукатурну суміш Baumit SilikonTop товщиною в розмір зерна. Роботи в межах однієї захватки виконувати без перерви.

Структура «короїд»:
Через деякий час структурувати пластмасовою теркою вертикально, горизонтально або вкругову.
Структура «баранчик»:
Відразу після нанесення структурувати пластмасовою теркою круговими рухами.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Не працювати при температурі нижче +5 С і вище +30 С, при впливі на поверхню прямого сонячного світла, дощу, сильного вітру або протягу. Вживати заходів щодо усунення впливу зазначених факторів. Витрати матеріалу зазначені середні  на гладку, правильно підготовлену і прогрунтовану Baumit Premium Primer основу. На шорстких і непрогрунтованних основах витрата матеріалу буде більшою. Наповнювачі ,що використовуються в декоративних штукатурках Baumit, є натуральними природними матеріалами. Рівномірність кольору гарантується тільки в рамках поставки однієї партії матеріалу. У системах теплоізоляції Baumit необхідно враховувати коефіцієнт світловідбивання HBW (не нижче 25). Висока вологість повітря та низькі температури або різко змінювальні погодні умови можуть значно збільшити час твердіння штукатурки, а також викликати колірні відмінності (плями).

Не давати дітям. Уникати потрапляння в очі. Уникати попадання на шкіру. Використовувати захисний одяг і взуття , захисні окуляри / захисну маску.

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
92% положительных из 42 отзывов
Актуальность цены 100%
Актуальность наличия 90%
Актуальность описания 100%
Выполнение заказа в срок 82%
 • 1
  Очень плохо
  Настоятельно не рекомендую данную компанию!!!!!! За доставку заплатила бешеные деньги так как эти товарищи вызвали курьера на фирму , самим же трудно пойти отправить ,пусть платит получатель в тридорого !!! Просто беспредел.Люди будьте внимательны ,берегите свои деньги.Пересылка дороже товара вот что я в итоге получила.
 • 3
  Нейтрально
  Швидке обслуговування, але не сподобалося, що медеджерам тяжко було сходити на Нову Пошту, щоб відправити товар (за що прийшлося мені платити дорожче).
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие неактуально
  • Описание актуально
Baumit SilikonTop, силіконова фасадна штукатурка
В наличии
1 755 грн.
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом